Kliniklere Özel

Kliniklere Özel

Sağlıklı beslenmek için evcil dostlarımız pek çok besin maddesine ihtiyaç duyar. Bazı besinleri hiç almamak ya da yetersiz almak pek çok farklı rahatsızlığa sebep olabileceği gibi bazı gıdaları fazla ve dengesiz tüketmek de pek çok farklı rahatsızlığa sebep olabilir.


Sağlıksız, dengesiz, yetersiz veya aşırı beslenmenin uzun süreli olarak devam etmesi hâlinde ciddileşebilen sağlık sorunlarının ortaya çıkması söz konusu olabilmektedir. Sağlıksız, dengesiz veya yetersiz beslenme durumunda ortaya çıkan kötü beslenme tablosu, tıp dilinde “malnütrisyon” olarak adlandırılmaktadır.

Kliniklere Özel

Beslenme sağlığın ilk adımıdır. Hekimliğin temel taşlarından bir tanesi koruyucu hekimlik, koruyucu hekimliğin mihenk taşlarından bir tanesi de beslenmedir. Veteriner hekimler; bu konuda eğitim almış, besleme alışkanlıklarının sonucunu görmüş, hastalıkların tedavisinde besleme ile destek sağlamış, besleme hataları sonucu ortaya çıkan hastalıkları teşhis ve tedavi etmiş, beslenme alanında uzmanlaşmış kişilerdir.

Kliniklere Özel
Kliniklere Özel

Kliniklere Özel

Beslenmenin, evcil dostumuzun sağlığı üzerinde doğrudan ve çok önemli etkileri olduğunu biliyoruz. 
Sağlıklı beslenmenin evcil dostlarımızın hasta olmaması ve sağlıklarını koruyabilmeleri için çok önemli bir unsur olduğunu biliyoruz.
Veteriner hekimlerin, evcil dostlarımızın sağlıklı beslenme konusunda en yetkin kişiler olduğunu biliyoruz.

Tüm bileşenler doğrultusunda, veteriner hekimlerimizin sağlıklı besleme konusunda kaygı yaşamadan, rahatlıkla sunabilmeleri adına, ürünlerimizi veteriner hekimlerimize emanet ederek, ürünlerimizi veteriner kliniklerine özel bir marka hâline getirdik..

Benefit ürünlerini sadece veteriner kliniklerinden temin edebilirsiniz. Diğer noktalardan temin edeceğiniz ürünler güvencemiz altında değildir.