Support

Support

Kedi ve köpeklerin beslenmesinde, günlük besin ihtiyaçlarını dengeli ve yeterli miktarda almaları önemli bir etkendir.
Besin ihtiyaçlarının yeterli miktarda ve doğru şekilde karşılanması optimum büyüme, gelişme ve bağışıklık sistemi için gereklidir.


Gerekli olan besin maddelerinin yeterince karşılanmadığı ya da çok fazla tüketildiği durumlarda ise gelişim bozuklukları ve hastalıklar oluşmaktadır.


Bu nedenle, Benefit formülasyonu oluşturulurken besin maddelerinin miktarları özenle belirlenmiştir ve besin değerleri kati rakamlar ile belirtilmiştir. Formülasyonun oluşturulması dışında, üretimin başından sonuna kadar kalite kontrol ve standardizasyon konularına ciddi önem verilmiştir.
Tüm bunların yanında Benefit ürünleri evcil dostlarımızda en sık görülen sindirim sitemi, idrar yolları ve deri hassasiyetleri göz önünde bulundurularak formüle edilmiştir.  

Digest Support

Sindirim sistemi hassasiyetlerine destek olmak adına, mamanın ham madde içeriğinin kalitesi kadar içerdiği antioksidan, çözünebilir lif oranı, doğru karbonhidrat kaynağı, prebiyotik ve probiyotik bulundurması son derece önemlidir. Tüm Benefit ürünleri bu kriterler ele alınarak üretilmiştir.
Support
Support

Urinary Support

İdrar yolları hassasiyetlerine destek olmak adına, mamanın hammadde içeriğinin kalitesi kadar, içerdiği mineral ve vitamin oranları da son derece önemlidir. Bunların yanında idrar PH değeri de idrar yollarında oluşabilecek rahatsızlıklar için dikkate alınması ve optimum seviyede tutulması gereken bir kriteridir. Tüm Benefit ürünleri bu kriterler ele alınarak üretilmiştir.

Derma Support

Deri sağlığı hassasiyetlerine destek olmak adına mamanın ham madde içeriğinin kalitesi kadar içerdiği E vitamini, Omega3 oranı, Omega6 oranı, çinko ve A,B ve D vitaminlerinin bulundurulması da son derece önemlidir. Tüm Benefit ürünleri bu kriterler ele alınarak üretilmiştir.
Support

Ürünlerimiz hassasiyetleri desteklemek amacı ile formüle edilmiştir. Tedavi amaçlı değildir. Tedavi gerektiren durumlarda veteriner hekiminize danışınız!